Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zpravodaj duben

 

 

grass02.jpg

 

 

 

Vracíme se zpět v plné parádě!

Čauky členové!
Po dlouhé rekonstrukci už je váš oblíbený Napoli land zase zpět na svém vrcholku! Až do 15. května můžete hrát o úžasné ceny v několika soutěžích! Od tohoto okamžiku už Napoli land bude znovu plně fungovat, a ještě lépe! Máme tu pro vás nové způsoby starání se o koně, potom jsme také vylepšili výcvik, vyjížďky, jízdárnu apod. Více se dozvíte dále. Jsem moc ráda, že už vás můžeme vtáhnout zpátky do úžasného světa koní. Tak se dobře starejte o své koníky, ať jste na překvapení (čti dál) super připravení! Hodně štěstí!

Janča

 

Novinky!

Jak už bylo zmíněno, v Napoli landu je nyní několik novinek. Tady je máte:

• Nový způsob registrace a přihlášen
→ Nyní se registrce i přihlášení automatick
y odešle na mail, a proto tak poznáme, že jste to právě vy.

• Nyní nakupujete jako v e-shopu!
→ To znamená, že si přesně zadáte, co potřebujete, za několik dní vám budou strženy Napoleony a vy budete mít okamžitě zboží dostupné. Se stržením Napoleonů se vám na profil zobrazí ve vlastnictví koupená věc.

• Starejte se o koně bez starostí!
→ Od teď se vám péče o koně bude vyplácet. Protože si budete moct vybrat typ kartáče, jestli koni vyčistíte kopyta, čím ho nakrmíte, co mu dáte za pamlsek apod.

• Něco přibylo, něco ubylo
→ Přibyla nám tu nástěnka. Na ní budou napsané akce, které se již nevešly do zpravodaje. A to je ta druhá věc. Ve zpravodaji bude nyní max. 5 zpráv, zbytek bude na nástěnce. Také jsme odstranili Jezdeckou encyklopedii. A co ubylo, no stáj pro pegase. Teď si členové mohou vytvořit svou vlastní stáj, ale menší, než jsou ty naše. Tam si budete moct ustájit jakéhokoliv svého koně, ovšem pořád můžete mít koně ve velkých stájích. Založit stáj si mohou pouze členové, kteří už jsou registrováni alespoň měsíc.

• Úprava areálu
→ Tak o stáji E pro pegase víte. Dále jsme zrekonstruovali stáj A, B, C, D a E je nyní pro dospívající koně. Také jsme sem přidali venkovní i krytý bazén pro koně a máme tu více výběhů.

• Nyní můžete pozvat své přátele!
→ Jednodušše, prostě jděte do klubovny, tam vyplňte formulář, napište svou přezdívku a e-mail kamaráda, a pozvěte ho tak za námi! Ať si to tu více užijeme!

Je to skoro všechno. Na zbytek už musíte přijít sami

Prodali jsme Aphroditte

Jelikož Aphroditte dostala koliku, veterinář řekl, že už měla mnoho hříbat a další by již mít neměla. Máme spoustu koní, a není dostatek času, se o všechny koně starat (staráme se o všechny, nebojte), jsme se rozhodli Aphroditte prodat. Nikdy jsme ji neobsedávali ani se na ní nikdy nejezdilo, už od své dospělosti je chovný kůň. Neměli bychom moc času k jejímu tréninku, takže jsme se rozhodli ji prodat do rezervace pro koně. Tam koníci žijí jako ve volné přírodě a mají se dobře.

Zato tu máme další dva miláčky!

Ano ano. Máme tu nové dva miláčky – Naruta a Sakuru. Už spolu čekají hříbátko, klisničku. Dostane jméno Sanura. Jako všechny koně jejich popisky naleznete v záložce Koně.

Asi žádné překvapení

Pro vás to bude asi běžné. S Napoli jedeme od 2. do 3. května na výstavu arabáčků. V krajském kole jsme byli první, v okresním taky, a ve státním doufám, že to bude stejné. Tato soutěž, už je dokonce na nejvyšší úrovni, to znamená, že je tu i mezinárodní kolo. Ale i Evropské. Takže nám přejte hodně štěstí. Také jedeme hned den po přehlídce na třídenní všestrannou soutěž do Itálie, budeme tam pět dní. akže se vrátíme až 7. května, což znamená, že se budete muset o sebe postarat sami. ;)

Ohromili jsme porotu!

Další hezká zpráva. Porotu náš milovaný Forík tolik ohromil, že nám dali zvláštní cenu. Bylo to v krajském kole parkurové soutěže, protože už začíná další mistrovství, tak jsme tam pochopitelně jeli, když jsme vyhráli to minulé. Forest začal po vyhlášení že jsme první, tak krásně tančit. Slyšíte dobře, tančit. Začal se vzpínat a na dvou nohách se točil dokola, poskakoval. Klusal na místě a přitom natahoval hlavu dopředu, že se všichni málem zhroutili smíchy. No jo, náš Forík je prostě hyperaktivní koník.

Doufám, že se těšíte na další díl a jste spokojení s novinkami.

 

 

Napsala: Janča


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Mail listStatistiky

Online: 1
Celkem: 77051
Měsíc: 318
Den: 7